VÝVOJ SW A HW - Lambert electronic

Zelené fleky

Vývoj
SW a HW

Vývoj od a po z:

Vyvineme Vám elektronické zařízení přesně na míru a dle Vašich představ. Od spolupráce na zadání (definice funkcí, parametrů, zástavba, power budget, cost budget), přes návrh HW, návrh SW, návrh mechanických částí (krabička, rack), až po finální dodávku oživeného prototypu, včetně zkoušek EMC a elektrické bezpečnosti v akreditované zkušební laboratoři doložených zkušebními protokoly či certifikátem. Naši vývojoví pracovníci jsou kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí v návrhu HW, SW, elektromagnetické kompatibilitě (EMC) a dalších souvisejících oblastech. Jsou plně k dispozici, aby realizovali Vaše představy.

Body
plně vybavené
vývojové oddělení
individuální
přístup
klimatická
laboratoř
zkušený
odborný tým
oddělení
3D tisku

Case Studies

making possible & impossible

PCB pro fotovoltaické elektrárny

Obor: energetika, fotovoltaika

Problém:

Významný zákazník podnikající v oblasti fotovoltaiky nás oslovil s poptávkou osazených PCB, které musí odolávat náročným klimatickým podmínkám, musí vydržet vysoké teploty. Zároveň byl požadavek na výdrž 15 let (životnost elektrárny) alespoň u 98 % dodaných kusů.

Řešení Lambert Electronic:

Díky našemu vlastnímu otestovanému a patentovanému způsobu pájení a zalakování PCB jsme vyrobili desetitisíce kusů, u kterých garantujeme v 99,5 % případů životnost min. 15 let a výdrž v teplotách od -30 do +85 °C.

Přínos našeho řešení:

Zákazník díky absenci poruchových PCB minimalizoval nečekané výpadky fotovoltaických systémů a omezil pravidelné prohlídky z každoročních na jednou za 3 roky, čímž uspoří
v rámci Evropy ročně až stovky milionů korun.

VÝVOJ HW

Kvalitně navržený HW je srdcem každého elektronického zařízení. Proto si dáváme záležet, aby nejen splňoval požadavky zákazníka a platných norem, ale byl i brilantním výtvorem, který bude šlapat jako švýcarské hodinky, dlouhodobě a spolehlivě. A právě proto je náš tým vývojářů tvořen zkušenými odborníky, kteří se zápalem aplikují své dlouholeté zkušenosti.

VÝVOJ SW

Pro náš HW vyvíjíme špičkový SW, který zaručí, že výrobek dělá přesně to, co má dělat, spolehlivě a bezpečně. Náš tým zkušených SW odborníků, vybavený profesionálními vývojovými nástroji, umí nejen skvěle programovat, ale rozumí i detailně samotnému HW, což zaručuje, že SW je dokonale kompatibilní.

klimatická
komora

testování výrobků pro letecký průmysl a simulace stárnutí

PLNĚ VYBAVENÉ VÝVOJOVÉ ODDĚLENÍ

Oddělení
3D tisku

kam dál