Vývoj elektroniky HW a SW

Vývoj elektroniky HW a SW

Vývoj od A po Z

Vyvineme Vám elektronické zařízení přesně na míru a dle Vašich představ. Od spolupráce na zadání (definice funkcí, parametrů, zástavba, power budget, cost budget), přes návrh HW, návrh SW, návrh mechanických částí (krabička, rack), až po finální dodávku oživeného prototypu, včetně zkoušek EMC a elektrické bezpečnosti v akreditované zkušební laboratoři doložených zkušebními protokoly či certifikátem. Naši vývojoví pracovníci jsou kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí v návrhu HW, SW, elektromagnetické kompatibilitě (EMC) a dalších souvisejících oblastech. Jsou plně k dispozici, aby realizovali Vaše představy.

 

Když chcete jen něco z toho

Pokud chcete například jen HW a SW si vyvinete sami, není problém. S důvěrou se na nás obraťte. Naši odborníci Vám navrhnou HW tak, aby mohli Vaši programátoři optimálně využít možností daného procesoru. Dodáme Vám oživený prototyp včetně programátorské dokumentace, tak aby cesta Vašeho zařízení na trh byla co nejefektivnější a co nejrychlejší.

Každý vývoj je specifický

Chceme být pružní partneři, kteří Vám rychle a spolehlivě poradí a dodají přesně to, co potřebujete. Proto se na nás obraťte se svými požadavky a můžeme konkrétně hovořit o Vašich potřebách, Vaší oblasti trhu a možnostech, schopnostech a zkušenostech, které Vám v souvislosti s tím můžeme nabídnout.